Z ŻYCIA SZKOŁY 2006/2007
Święto Niepodległości 2006
Dzień Otwarty 2006
Mikołajki 2006

KRAJOWA PREZENTACJA PROGRAMU SZKOŁA MARZEŃ NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W WARSZAWIE - ROK 2006
20 października 2006 r. w salach Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się Ogólnopolska Prezentacja Projektu Szkoła Marzeń. Na uroczystość przybyli przedstawiciele 36 szkół, regionalnych partnerów projektu oraz przedstawiciele organizacji współtworzących Szkołę Marzeń i Ministerstwa Edukacji Narodowej. Nasze gimnazjum zaprezentowało jedną z form realizacji programu, zajęcia "Fizyka jakiej nie znacie". W skaład reprezentacji naszego gimnazjum weszli uczniowie: Kasia Szypulska, Monika Duchna, Agnieszka Szczepkowska i Darek Ambroziński oraz nauczyciele Stanisław Kazimierski i Jacek Górny. Stoisko przygotowane zostało przez Jadwigę Kazimierską, Annę Szczepkowską i Ewę Lisek.
STOISKA INNYCH SZKÓŁ
Po zakończeniu prezentacji przedstawiciele naszej szkoły zwiedzili jeszcze Warszawę.

powrót do strony "Z życia szkoły"