Z ŻYCIA SZKOŁY 2006/2007
Dzień Otwarty 2006
Mikołajki 2006

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2006

Dnia 13 listopada 2006 roku odbyła się uroczystość na cześć odzyskania przez Polskę niepodległości. W krainę wspomnień zabrali nas uczniowie klasy II a Gimnazjum, którzy recytując oraz przytaczając pewne treści dali wyraz patriotycznym uczuciom. Całość scalała muzyka, zaś atmosferę tworzyły zapalone świeczki oraz zgaszone światła. Wszyscy uczniowie, zarówno ze Szkoły Podstawowej, jak i Gimnazjum, w ciszy i skupieniu wysłuchali montażu słowno – muzycznego przygotowanego pod kierunkiem p. Magdaleny Adamskiej, oddając tym samym szacunek symbolom, wspomnieniom i tym wszystkim, którzy tworzyli wolną Rzeczpospolitą. Głównym hasłem było odwołanie się do postaw patriotycznych młodzieży, która czasem zapomina, że ważne są również tradycja i obowiązek, nie tylko najnowsze trendy, przyjemności i pęd za mamoną.

inf.Magdalena Adamska

powrót do strony Z życia szkoły