SZKOLNA KRONIKA FILMOWA
SZKOŁA MARZEŃ
ZIELONA SZKOŁA
KONKURS WYCIECZKOWY
Wycieczki to nie tylko doskonała rozrywka, ale również możliwość poszerzenia swojej wiedzy o odwiedzanych miejscach. Czy skorzystałeś z tej możliwości możesz się przekonać uczestnicząc w proponowanym KONKURSIE.
ZASADY KONKURSU

Co tydzień na naszej stronie ukazywać się będą kolejne etapy konkursu w formie pięciu fotografii z jakiejś wycieczki. Twoim zadaniem będzie rozszyfrowanie podczas jakiej wycieczki były one zrobione i co przedstawiają Chcąc wziąć udział w konkursie będziesz musiał uzupełnić formularz i wysłać za pośrednictwem internetu. Jak się przekonasz to bardzo łatwe. Komputer od razu Ci powie czy Twoje odpowiedzi zostały wysłane. Etap konkursu wygrywa ta osoba, która pierwsza wyśle poprawne odpowiedzi. Zdobywa ona jednocześnie 5 punktów. Rozstrzygnięcie poszczególnych etapów konkursu będzie sukcesywnie umieszczane na stronie. Osoby, które do końca roku szkolnego zdobędą największą liczbę punktów otrzymają nagrody. Chcąc zobaczyć fotografie konkursowe kliknij myszką w umieszczony niżej etap konkursu.

UWAGA! Udział w konkursie mogą wziąć również osoby, które nie uczestniczyły w wycieczkach. Wystarczy tylko uważnie obejrzeć szkolną witrynę i umiejętnie skorzystać z innych źródeł informacji takich jak np.internet

UWAGA. Po kliknięciu przycisku wyślij powinna ukazać się informacja, że Twoja odpowiedź została wysłana. Brak takiego potwierdzenia oznacza, że nie dotarła ona na konkurs!

ZOBACZ LAUREATÓW CAŁEGO INTERNETOWEGO KONKURSU WYCIECZKOWEGO "Czy wiesz gdzie to jest?"

ETAP PIERWSZY
ETAP DWUDZIESTY
wyniki dwudziestego etapu konkursu
ETAP XXI (OSTATNI)